Kariéra

Slovo Michala Choura, generálního ředitele hotelu Alcron

V roce 2009 jsme si uvědomili, že existuje oblast, ve které můžeme být nejlepší na světě, a sice v servisu poskytovaném našim hostům, pro které vytváříme nezapomenutelné zážitky. Naší vizí je poskytování dokonalého servisu našim zákazníkům na všech úrovních. Naším cílem je činit lidi šťastnými.

Jsme si vědomi, že se jedná o dlouhou cestu, vyžadující odhodlání, tvrdou práci a hlubokou vášeň vycházející z hloubi srdce pro to, co děláme.

Pokud Vás baví poskytovat servis druhým, rádi se s Vámi seznámíme a přivítáme Vás mezi sebe.

Michal Chour
Generální ředitel

HOTEL ALCRON PRAGUE 5* s dlouholetou tradicí a významným jménem v oboru pohostinství a gastronomie hledá do nově zrekonstruovaného BeBop Baru pozitivně naladěného parťáka na pozici:

BARMAN / BARMANKA

Chceš společně s hosty vytvářet příjemnou atmosféru?

Máš zodpovědný přístup k životu i ke svému okolí?

Zajímáš se o nové barmanské trendy?

Máš chuť se neustále učit nové věci?

Jsi společenský a týmový hráč?

Rád připravuješ koktejly?

Zajímá tě barmanství?

NAŠE POŽADAVKY:

  • pokročilá znalost angličtiny (ostatní jazyky výhodou)
  • příjemné a upřímné vystupování
  • zkušenost s přípravou koktejlů
  • organizační schopnosti
  • spolehlivost a pečlivost
  • pokora a respekt
  • nadšení pro práci za barem

NABÍZÍME:

  • práci v jednom z nejlepších koktejlových barů v Praze
  • prostor pro seberealizaci
  • pracovní uniforma
  • možnost profesního růstu
  • zázemí stabilní firmy
  • rozpis směn na měsíc dopředu
  • zaměstnaneckou prádelnu zdarma
  • stravování zdarma
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • MultiSport Benefit
  • firemní akce
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • 5 týdnu dovolené po dvou letech

V případě zájmu pošli, prosím, svůj životopis vč. fotografie na email: Alcron.careers@alcronhotel.com

ALCRON HOTEL PRAGUE 5* s dlouholetou tradicí a významným jménem v oboru pohostinství a gastronomie hledá do svého týmu nového parťáka se srdcem pro pečení na pozici:

CUKRÁŘ / CUKRÁŘKA

Máš mnohaleté zkušenosti, které bys mohl/a uplatnit po boku našeho nového šéfkuchaře?

Zajímáš se o nové cukrářské trendy a neustále zkoušíš něco vytvářet a zlepšovat?

Pracuješ rád/a v týmu, kde se spoléháte jeden na druhého?

Jsi kreativní člověk s bohatou fantazií?

Jsi flexibilní a pracovitý?

Pečeš a vaříš s vášní?

V případě, že jsi odpověděl/a na vše „ano“, tak nám pošli svůj životopis na email: Alcron.careers@alcronhotel.com

Nabízíme:

  • práci v atraktivním prostředí luxusního hotelu v centru Prahy

Těšíme se na tvoje sladkosti 😊

ALCRON HOTEL PRAGUE 5* s dlouholetou historií hledá do svého Front Office týmu nového sympatického kolegu na pozici:

VALET PARKER / GARÁŽMISTR

Chceš pracovat v týmu a zároveň se dokážeš spolehnout sám na sebe?

Máš zodpovědný přístup k životu a ke svému okolí?

Umíš skvěle řídit téměř všechny vozy?

Jednáš vždy s pokorou a respektem?

Jsi opravdovým milovníkem aut?

Je pro tebe důležitá pečlivost?

Rád komunikuješ s lidmi?

Jsi organizačně schopný?

NÁPLŇ PRÁCE:

  • příjemná komunikace s hosty v anglickém i českém jazyce
  • administrativa (MS Excel a Opera)
  • parkování aut v hotelové garáži
  • pomoc se zavazadly
  • přirozený servis s úsměvem

NABÍZÍME:

V případě zájmu pošli, prosím, svůj životopis na email: Alcron.careers@alcronhotel.com

TOP